Úvod

20.9.2019 MISTROVSTVÍ ČR VE SPRINTU
21.-22. 9.2019 MISTROVSTVÍ ČR 2019 DRUŽSTEV A FINÁLE POHÁRU ČR 2015 VE VESLOVÁNÍ
28.9.2019 OTROKOVICKÉ SPRINTY
28.9.2019 POHÁR KLUBU VESLAŘŮ MĚLNICKÝCH 1881 PŘEBOR OKRESU MĚLNÍK
28.9.2019 ČIKO CUP (Slapy)
27.-28.9.2019 OSMY BRNO
5.10.2019 HRADIŠŤSKÝ ŠESTIKILÁK
7.10.2019 VESLAŘSKÉ PONDĚLÍ
19.10.2019 DISTANČNÍ ZÁVOD VE SKIFU O CENU J. ONDRÁKA A VE ČTYŘCE O CENU M. SUCHOPÁRA
2.11.2019 HEAD OF PRAGUE

Kalendář
  • renner

CHCEŠ ZKUSIT VESLOVAT - PŘIJĎ SE PODÍVAT VE ST 4.9. NEBO PO 9.9. OD 16:30 HODIN DO LODĚNICE VK BLESK

mastercard
praha.eu

Aktuality

• ME do 23let - Ioannina

Bronzovou medaili veze z Řecka do Blesku dvojka bez kormidelníka žen lehkých vah Nikola Vičíková , Tereza Businská s trenérem Dušanem Vičíkem. Děvčata na trati odrazily prvotní nápor Ukrajinek a za Běloruskem a Německem ji dojely pro skvělý bronz.
    Moc GRATULUJEME a díky.

• MSJ 2019 TOKIO a Coupe de la Jeunesse

V tomto roce se podařilo završit několikaleté snažení na MS v juniorské kategorii ziskem dalšího zlata. Tentokráte na jedné z nejtechničtějších disciplin a to 2- JKY , která jela ve složení ELIŠKA PODRAZILOVÁ a ANIČKA ŠANTRŮČKOVÁ (Hamr).
    Po zlatých medailích v roce 2016,2017,2018 na 8+ jky, kde jsme měli svá zastoupení, je to další zlatá medaile našich děvčat v řadě za sebou. GRATULUJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z našich dalších závodníků, kteří se prezentovali v Tokiu patří dík
    - JAKUBOVI KINCLOVI, který přivezl 4. místo na 4x Jři
    - NIKOLE KROPÁČKOVÉ a SIMONĚ PAŠKOVÉ které byly 7 na 4x Jky
    - BARBOŘE PODRAZILOVÉ za 14 místo 1x Jky
    Z jedenácti závodníků jsme měli pětičlenné zastoupení, což je pro Blesk moc pěkná vizitka.

Další naši závodníci nás reprezentovali na Coupe de la Jeunesse v Itálii a a vůbec ne špatně. Na tzv. poháru mládeže jsme měli zastoupení na 4- Jři
    - ROMAN KAŇA a VIKTOR WALLISCH ti skončili v sobotu 5 a v neděli 2. Na 4- jky jsme měli také svého člena - VERONIKU SKRUŽNOU a ta se umístila 3 x 5 (pátek 8+, sobota , neděle )

Velký dík patří i trenérům jednotlivých závodníků a to Martinu Podrazilovi a Dušanovi Vičíkovi.

• MSJ 2019 - Tokio

Eliška Podrazilová s Aničkou Šantrůčkovou to dokázaly a vybojovaly titul juniorských mistryň světa na dvojce bez kormidelníka v Tokiu.

Těsné čtvrté místo přidal Jakub Kyncl na párové čtyřce spolu s Janem Vackem, Markem Diblíkem a Tomášem Zobalem. Děvčata Simona Pašková, Nikola Kropáčková, Zuzana Štěpánková, Barbora Mátlová pod vedením Dušana Vičíka vyhrála na párovce finále "B" a Barča Podrazilová na skifu vyjela 14. místo.

VŠEM MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME za skvělou reprezentaci Blesku.

• MČR 2019

Musím s pýchou říci, že celá naše první část sezony se povedla a byla završena mistrovstvími republiky dětí (žactva) a následně dorostem a dospělými.
    Na "velkém" MČR se podařilo navázat na úspěchy žactva a překovat tréninkovou snahu v medailovou žeň. Nechci vyjmenovávat všechny, protože to by byl dlouhý seznam, ale zejména DKY předvedly na 4x ,8+ a samozřezmě 4- kterou se podařilo pozlatit, fantastické výkony. Dále si zaslouží absolutorium JKY, JŘI na 4- a samozřejmě na 4x, kde se konečně podařilo prolomit a získat zlato naprosto přesvědčivým výkonem. Takto by šlo vyjmenovávat další a další, třeba naše juniorky, startující v kategorii žen na 2- a 4x ( reprezentační výběry), či naše lehká děvča, která utahala pole těžkých žen na 2- a paradoxně je porazila zase jenom ,,naše posádka", tedy reprezentantky, připravující se na MS. Musím zmínit tentokráte i zástupce dospělé kategorie, kteří předvedli snahu pomoci klubu a na svých disciplínách urvaly i medaile. Takže - VELKÉ ale opravdu VELKÉ poděkování všem obětavým rodičúm, trenérům a dalším, bez kterých by tyto úspěchy nebyly možné.

Dušan

(foto: Lucka Procházková

• MČR žactva 2019

Čtyři cenné kovy vezou žákyně a žáci Blesku z Mistrovství republiky v Račicích. Starší žáci Lukáše Vágnera vybojovali stříbro (Matějové Vágner a Vlček) a bronz (Pavel Galyaš a František Novotný) na dvojskifech a na závěr přidali ještě skvělé stříbro na párovce (M.Vágner, M.Vlček, P.Dobiáš, F. Novotný, L.Vyhnalová (k)). Druhý bronz doslova vydřela děvčata trenéra Marka Podrackého (Veronika Bloudková a Ema Kynclová). Nadějně rozjetý boj mladších žáků na dvojskifu možná i o titul mistra zastavila chyba 150m před cílem s nedobrovolnou koupelí.

Chtěl bych všem co nás na MČR skvěle reprezentovali moc poděkovat a popřát ať forma vydrží i do zbytku podzimní sezony. Fajn prázdniny.